proama

 

 

Proama

Oferujemy ubezpieczenia Proamy na terenie Warszawy i okolic.

Skontaktuj się z nami w sprawie ubezpieczenia. Tel. 22 448 12 33 / 32 lub 22 400 60 00 / 70 00

Zgłoszenie szkody w Proamie 815 815 815

Kalkulacja ubezpieczenia samochodu

Kalkulacja ubezpieczenia mieszkania

Kalkulacja ubezpieczenia domu

Pakiety ubezpieczeniowe dostępne w Proamie i wyróżniki oferty:

  • Ubezpieczenia komunikacyjne - Auto Casco dostępne jest w wariancie all risk, chroniąc Ubezpieczonego od wszelkich zdarzeń poza wyłączonymi w OWU. Zniżki za bezszkodowy przebieg ubezpieczenia sięgają w Proamie nawet 70%. Ponadto jeśli właściciel do tej pory nie posiadał ubezpieczenia Auto Casco, może wykorzystać zniżki wypracowane dzięki dobrej historii ubezpieczenia OC.
  • Ubezpieczenia majątkowe domu lub mieszkania - Proama Dom oraz Proama Dom All Risk. W wariancie all risk ochroną objęte mogą byc zniszczenia spowodowane przez zwierzęta (nie należące do ubezpieczonego) oraz kradzież zwykła części ogrodzenia i elementów zewnętrznych.
  • Ubezpieczenie podróżne można wykupić w Proamie zarówno dla podróży krajowych jak i zagranicznych. Maksymalna suma ubezpieczenia kosztów leczenia wynosi 800 000 zł, a konsultacje z lekarzem dostępne są 24h na dobę. Zakres ochrony standardowo można rozszerzyć o uprawianie ryzykownych sportów, pracę fizyczną i choroby przewlekłe.
  • Ubezpieczenia dla firm - możliwość skonfigurowania kompleksowej ochrony ubezpieczeniowej w pakietach dla małych i średnich firm. Ochroną można objąć OC działalności gospodarczej, majątek, NNW pracowników, assistance i pomoc prawną. Ciekawą opcją jest możliwość wykupienia Pomocy Podatkowej, która pozwala na skorzystanie z usług doradcy podatkowego w razie zapowiedzianej kontroli z urzędu skarbowego. Ubezpieczenie to zapewni też pomoc adwokata lub radcy prawnego, który może reprezentować firmę w zakresie prawa podatkowego.
  • Ubezpieczenie NNW - klasyczne ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków można w Proamie rozszerzyć o koszty leczenia, czasową niezdolnośc do pracy/nauki, koszty przekwalifikowania zawodowego. Ochrona, po opłaceniu dodatkowej składki, może obejmować uprawianie sportów ryzyka i wyczynowe uprawianie sportu.

 

Zachęcamy do kontaktu z naszymi doradcami (22) 448 12 32/33 oraz 22 400 60 00 

Zapraszamy do naszych biur w Warszawie.

Jeżeli chcesz otrzymywać najnowsze porady ubezpieczeniowe i informacje dołącz do nas na Facebooku